Svářecí kukly Filtrace Příslušenství

Imweld spol. s r. o.

O nás

O nás

IMWELD spol. s r.o.

Firma IMWELD spol. s r.o. byla založena v roce 1995 a následně v roce 2002 zprovoznila prodejnu na ulici Svitavská 28a, Blansko, která je zaměřená na prodej svářecí techniky, přídavných materiálů a příslušenství pro svařování. Firma sídlí na stejné adrese, a tak disponuje prostorem vhodným pro jednání se zákazníky.

Na základě roustoucí poptávky v oblasti kovoprůmyslu a strojírenství postupně rozšiřuje svou nabídku svářecích zdrojů a příslušenství.

Našim zákazníkům nabízíme sortiment svářecích a plazmových řezacích strojů, bodovky, autogenní techniku, hořáky, spotřební díly, elektrody, přídavné materiály, brusiva, ochranné pracovní pomůcky, aj. Také nabízíme odbornou poradenskou činnost, předvedení strojů a zaškolení obsluhy. Dále provádíme servis jak záruční, tak i pozáruční na všechny stroje zakoupené u nás a další typy dle domluvy.

Jako první v České republice jsme se začali věnovat prodeji kvalitních automatických samozatmívacích kukel švýcarské značky Optrel. Prodej náhradních dílů a servis k těmto kuklám je samozřejmostí.

Partneři

Děkujeme za Vaši přízeň

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení