Optrel PANORAMAXX

Přijímáme objednávky na akční zboží

Optrel Panoramaxx za akční cenu 9 819,- bez DPH

Optrel Panoramaxx

s filtrační jednotkou 

za akční cenu 26 500,- bez DPH.

Základní myšlenkou firmy OPTREL bylo vypořádat se s problematikou rozšíření výhledu z kazety a přinést v tomto směru nekompromisní řešení. To se podařilo díky konstrukci kazety s nosním zářezem, kdy se oči dostávají blíže ke kazetě a v důsledku toho se zvětší výhled z kazety ŠESTINÁSOBNĚ.

Panoramatický výhled ve spojení s ochranným stupněm 2.5, stejně jako detailní barevné rozlišení, otevírají svářeči zcela nové možnosti pohledu.

Kukla Panoramaxx využívá nový patentovaný koncept nazvaný AUTOPILOT. Jeho podstatou je použití unikátních senzorů, které zajištují automatické nastavení ochranného stupně v závislosti na světle oblouku.

Také napájení kazety je řešeno nadčasovým způsobem. Kazeta neobsahuje baterie, ale akumulátor, který se dobíjí pomocí USB kabelu nebo přes nabíječku mobilního telefonu. Díky tomu se stala Panoramaxx ENERGETICKY NEZÁVISLOU A BEZÚDRŽBOVOU KUKLOU pro profesionální uživatele.

Panoramaxx spojuje všechny inovace posledních modelů firmy OPTREL s největší novinkou, a to je panoramatický výhled. Tím se tato kukla stává nejmodernější maskou současnosti.

Technické detaily Optrel Panoramaxx

Dostupnost: skladem
Rozsah úrovně ochrany:
DIN 2,5/ 5 - 12
Velikost průzoru: 50 x 100 mm
S
pínací čas světlo/tma: 0,1 ms
Zpoždění:
0,1 - 2 s
Senzory: 5
Vyměnitelné baterie:
lithiový akumulátor s USB nabíjením
Záruka: 2 roky
Obj. č. 1010.000

CENA: 9 819 Kč bez DPH


Mám dotaz na produkt Optrel Panoramaxx: